portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Jaki sklep meblowy?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki sklep meblowy?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tina22 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Sob Gru 16, 2017 0:01
Posty: 22
Skąd: Zamość

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 14:24    Temat postu: Jaki sklep meblowy?

Cześć. Czy ktoś z Was miał może kiedyś problem z wyborem nowych mebli do mieszkania? Ja właśnie niestety się z tym borykam... W Sieci jest tyle różnych ofert, że naprawdę niezwykle ciężko jest podjąć jakąś sensowną decyzję... Czy dalibyście zatem radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić i doradzić? Zależy mi na tym, aby sklep oferował wysokiej jakości nowoczesne meble, aby oferował profesjonalne doradztwo i żeby był z Krakowa lub okolic... Póki co udało mi się jedynie popytać trochę w tym temacie znajomych i polecali na przykład taką ofertę http://www.meblelargo.pl/ Co o nich myślicie? Przyznam, że ze zdjęć widzę, że meble bardzo wpasowują się w mój gust, ale może dalibyście radę jeszcze coś w tym obszarze tematycznym polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile
greenday 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Pon Kwi 14, 2014 22:48
Posty: 13
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 23:46    Temat postu: Re: Jaki sklep meblowy?

Witaj
Jakiego rodzaju meble Ciebie interesują?
Bo jeśli chodzi o te do biura/pokoju pracy, oraz meble kuchenne, to na wyciągniecie ręki masz ich naprawdę fajny wybór.
Na żywo można je obejrzeć w salonie meblowym w CH Fasty, producentem jest Biuro i Meble B.M. na ich stronie zobaczysz przykłady realizacji http://www.biuroimeble.com.pl/realizacje
greenday 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Pon Kwi 14, 2014 22:48
Posty: 13
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 10:45    Temat postu: Re: Jaki sklep meblowy?

Kłopot z wyborem mebli mam każdorazowo, ale nie z powodu ich dostępności, ale dlatego, że nie mogę się zdecydować. Najpierw coś sobie upatrzę, potem długo oglądam, przeglądam, porównuje na stronach sklepów tego typu jak: https://www.edinos.pl/meble , a potem i tak zazwyczaj wracam do pierwszej myśli, która jest najlepsza.
Szukam też w nowościach i często w wyprzedażach, można trafić na prawdziwe perełki.
herionka 
   

Nowy na forum


Wiek: 27
Dołączył: Wto Wrz 08, 2020 23:50
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Wrz 09, 2020 0:35    Temat postu: Re: Jaki sklep meblowy?

Bardzo dobrze zaopatrzony i t w markowe meble i sprzęt wyposażenia cubeonline
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama