portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Jaki czajnik wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki czajnik wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ReloaderMaximo 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Gru 20, 2017 15:08
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Gru 27, 2017 12:53    Temat postu: Jaki czajnik wybrać?

Hej Smile Jak w temacie - jesteście może w stanie doradzić mi wyborze czajnika? Co sądzicie na przykład o takich https://naczynia.olkusz.pl/blog/klasyczny-czajnik-emaliowany/
Asia89 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Czw Mar 21, 2019 0:03
Posty: 77
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 1:03    Temat postu: Re: Jaki czajnik wybrać?

Nigdy nie przywiązywałam wagi do wyboru czajnika- czy to elektryczny czy zwykły kupowałam pierwszy lepszy byle w miarę trwały.
jack_sz 
   

Bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Pon Maj 20, 2019 12:19
Posty: 26
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 21:33    Temat postu: Re: Jaki czajnik wybrać?

A ja wpadłem na kompletnie inny pomysł, jak na razie względem wyposażenia kuchni dla pracowników w mojej firmie. Zamiast czajnika planuję zamówić elektryczny dystrybutor- jest jak kilka urządzeń w jednym. Dostarcza wody gorącej (do przygotowywania napojów), zimnej a także gazowanej i niegazowanej. Ze strony http://www.aquamo.com.pl/woda_do_firmy_oferta_dla_firm dowiedziałem się o takich nowoczesnych dystrybutorach. Są też dostępne w wersji mini- w sam raz do domuSmile
Amii86 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sie 07, 2019 10:42
Posty: 56
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 12:08    Temat postu: Re: Jaki czajnik wybrać?

A ja mam tradycyjny czajnikSmile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama