portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Najem aut
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Najem aut

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kacann 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 01, 2017 19:00
Posty: 87
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Wrz 06, 2017 20:06    Temat postu: Najem aut

Interesuje mnie wypożyczalnia samochodów w Białymstoku , zależy mi na dobrych cenach i dużym wyborze aut. Czy coś jesteście w stanie mi polecić?
Amii86 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sie 07, 2019 10:42
Posty: 56
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 13:01    Temat postu: Re: Najem aut

Mnie interesuje najem średnioterminowy. Mam już sporą flotę w firmie, chcę ją jeszcze rozbudować ale bez żadnego ryzyka. Wiecie, potrzeby biznesu bywają zmiennie.
Bonifacy2 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 23:14
Posty: 89
Skąd: Podlasie

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 20:22    Temat postu: Re: Najem aut

Najem na rok czy nieco dłuższy czas to faktycznie dobra opcja dla firm, które chcą dysponować nowoczesną, niezawodna flotą. Ja skorzystałem z oferty https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/floty/wynajem-srednioterminowy.html . Jestem szczerze zadowolony bo w stałej, miesięcznej racie mieszczą się: serwis i naprawy, sezonowa wymiana i przechowanie opon, pakiet ubezpieczeń, pojazd zastępczy, assistance 24/7, likwidacja szkód,
karty paliwowe (zależnie od zakładanego okresu użytkowania), usługi Door2Door (realizowane za dodatkową opłatą).
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 0:36    Temat postu: Re: Najem aut

Podoba mi się ta oferta.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama