portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Bałagan
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bałagan

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Konstanty12 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Sob Cze 10, 2017 0:05
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 10, 2017 0:10    Temat postu: Bałagan

Witam, Chciałbym poruszyć temat dzieci bawiących się na placu zabaw. Na prawdę nie jest miłe gdy sam przechodzę, lub do nas przychodzą goście, a chodnik jest zaśmiecony piachem i kamieniami. Rodzice, zacznijcie wychowywać swoje pociechy! Na prawdę dobre maniery to nie wstyd, a raczej powód do dumy.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 12:16    Temat postu: Re: Bałagan

Jakieś 2 - 3 tygodnie temu w windzie na dywanie były rozpieprzone paluszki, parę dni później jakieś inna czipsy. Do dzieci nie mam pretensji tylko do durnych rodziców, którzy udają, że nic się nie stało. Dzieciak jest za mały/za głupi, żeby po sobie posprzątać? To drogi rodzicu rusz dupę i posprzątaj. Podobnie jest z właścicielami psów. Jedni sprzątają inni nie, jedni wyprowadzają psa dalej inni pozwalają aby pies obsikiwał wszystkie okoliczne ściany. Brawo! Niestety od jakiegoś czasu na rodziców i właścicieli psów patrzę jak na "syfiarzy". Strach pomyśleć co mają w domu! Wink
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 19:46    Temat postu: Re: Bałagan

Popieram !!! I mam prośbę do właścicieli piesków może bardziej pseudo przyjaciół zwierząt nie przypominam sobie aby nasz parking, plac zabaw oraz zieleń wokół naszego bloku została przekwalifikowana na wybieg i toaletę dla zwierząt !!!!!!!!!!!!!!!!!
PaniTola 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Wrz 25, 2017 20:49
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 20:59    Temat postu: Re: Bałagan

Mam prośbę do osób palących papierosy i mieszkających na wyższych piętrach. Mieszkam na parterze i codziennie muszę zbierać pety. Mam nadzieję, że dotrze to do tych, którzy śmiecą pod moimi drzwiami. Jeśli ta prośba nie odniesie skutku, będę zmuszona podać numery mieszkań znajdujących się nad moim.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama