portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » dot. parkowania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

dot. parkowania

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 22:18    Temat postu: dot. parkowania

Mam prośbę odnośnie parkowania wzdłuż drogi wyjazdowej prowadzacej od szlabanu ( po lewej stronie ) obok miejsc parkingowych....na tych miejscach można zaparkować po dwa auta, oczywiście wtedy tylko jak pierwsza osoba nie zaparkuje centralnie na środku jak w dniu dzisiejszym właściciel - właścicielka samochodu osobowego BMW.
Ułatwiajmy i pomagajmy sobie Drodzy sąsiedzi.
powerranger 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 08, 2014 18:23
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 13:13    Temat postu: Re: dot. parkowania

Z drugiej strony, jak stoją tam zaparkowane dwa auta, a równolegle do nich na wyznaczonym miejscu parkingowym stoi długi bus to trzeba się nieźle nakręcić żeby bezkolizyjnie wyjechać.
klementynkaccc 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Lut 16, 2011 15:23
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 14:23    Temat postu: Re: dot. parkowania

A ja mam ALE pod względem szanowania czyjejś własności. Patrzcie jak wysiadacie z samochodów albo przechodzicie między autami !!! Nie pierwszy raz ktoś zarysował mi lakier, a auto mam w miare nowe! Teraz mam zamiar sprawdzać na monitoringu, co za łajza nie potrafi chodzić. Raz może się zdarzyć, ale nie non stop.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 22:23    Temat postu: Re: dot. parkowania

no to może wkurzać, ale mi np ani razu nikt nie zarysował, albo nie zauważyłem Smile
mnie wkurza jak ktoś parkuje na dwóch miejscach i przyjeżdżasz sobie o 23 z roboty a tu 3 miejsca ale wjechać się nie da.... chyba, że smartem....
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 17:16    Temat postu: Re: dot. parkowania

właśnie czas skończyć z tym parkowaniem jednym autem na dwóch miejscach śniegu nie ma ,,,,,a może stworzymy galerie zdjęć takich aut .
mSpidi 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 13, 2014 0:43
Posty: 11
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 21:31    Temat postu: Re: dot. parkowania

Ja mam nawet swojego faworyta.
Jaśnie Panicz z granatowego Golfa kombi.
Dzień w dzień to samo... staje w poprzek tak, że później trudno jakkolwiek zmieścić się obok. Evil or Very Mad

Jak nie potrafisz chłopie zaparkować kompaktowego auta to może czas przesiąść się do jakiegoś malucha pokroju Smarta!?
Masakra... W mur
bordowa 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Wto Mar 28, 2017 12:22
Posty: 9
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:30    Temat postu: Re: dot. parkowania

robertos72 napisał:
właśnie czas skończyć z tym parkowaniem jednym autem na dwóch miejscach śniegu nie ma ,,,,,a może stworzymy galerie zdjęć takich aut .


Dobry pomysł. Sama z chęcią zamieszczę tutaj kilka ciekawych fotografii Very Happy
RobiH888 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pią Sie 11, 2017 21:25
Posty: 9
Skąd: Brenna

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 15:04    Temat postu: Re: dot. parkowania

Jestem tego samego zdania co poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
mieszkanka_2 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Maj 25, 2014 22:02
Posty: 6
Skąd: Białystok- Wiadukt

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 17:59    Temat postu: Re: dot. parkowania

Szczególną uwagę na parkowanie w liniach powinni mieć kierowcy busów. Na parkingu w nocy jest ich sporo.Dla kogoś kto późno wraca z pracy jest to problem, ponieważ przez takie parkowanie nie ma miejsca dla innych.
powerranger 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 08, 2014 18:23
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 19:41    Temat postu: Re: dot. parkowania

Problem z parkowaniem zacznie się na poważne dopiero w październiku, a już teraz widać, że aut przybywa i ciężko jest z miejscami, zwłaszcza po przyjeździe wieczorem.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 12:07    Temat postu: Re: dot. parkowania

powerranger napisał:
Problem z parkowaniem zacznie się na poważne dopiero w październiku, a już teraz widać, że aut przybywa i ciężko jest z miejscami, zwłaszcza po przyjeździe wieczorem.


Wczoraj (około godziny 20) od strony siłowni parking był tak zastawiony, że ciężko było przejechać (lepiej pasuje to słowo "przecisnąć się") Niektórym to należą się "karne k...." na pół szyby za stawianie samochodów w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Jestem ciekawa co to będzie jak do tego nowego bloku (tego mniejszego) zaczną się sprowadzać pierwsi mieszkańcy. Albo oni będą parkować na naszej części albo my na ich parkingach Wink Tak czy siak będzie pewnie tylko gorzej Wink
mieszkanka_2 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Maj 25, 2014 22:02
Posty: 6
Skąd: Białystok- Wiadukt

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 19:23    Temat postu: Re: dot. parkowania

Może czas zainwestować w takie naklejki za złe parkowanie i nagradzać odpowiednich kierowców na szybie od strony kierowcy, jak rano pomęczy się z odklejeniem tego to wtedy nauczy się parkować.
dymitr 
   

Początkujacy


Wiek: 28
Dołączył: Wto Gru 05, 2017 20:41
Posty: 5
Skąd: Rypin

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 16:32    Temat postu: Re: dot. parkowania

Niestety, le ja się kompletnie na tym obszarze tematycznym nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 18:01    Temat postu: Re: dot. parkowania

Witam wszystkich mieszkańców ....dzisiejsze te auta zaparkowane na wewnętrznym parkingu bez kart parkingowych to po prostu przypadek i jutro już się to nie powtórzy. A druga sprawa do pseudo opiekunów swoich pupili wewnętrzny parking i kamyki oddzielające miejsca parkingowe to nie jest toaletka dla piesków. Proszę sprzątać po swoich czworonogach i nie spacerować z nimi po zieleni.

Pozdrawiam
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 19:51    Temat postu: Re: dot. parkowania

Chyba coś poszło nie tak... na wewnetrznym parkingu dalej stoja samochody bez karty parkingowej...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama