portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Kto zbił lustro w windzie ?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kto zbił lustro w windzie ?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
margoq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 22, 2014 18:16
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 11:10    Temat postu: Kto zbił lustro w windzie ?

Kurcze jakiś palant, bo inaczej nie nazwę, zbił lustro w windzie w III klatce. Przed chwilą mąż posprzątał szkło, bo jeszcze ktoś by się skaleczył, a nie było chętnych do sprzątnięcia, ale wypadałoby kogoś obciążyć za szkodę. Tylko jak namierzyć wandala, bo monitoring wnętrza windy chyba nie obejmuje? Ale może ktoś coś widział, czy słyszał? Ja wracałam w nocy ok 2 to już było lustro stłuczone, czyli musiało to być wcześniej.
Zróbmy wszystko, żeby takich sytuacji był jak najmniej, przecież to nasza wspólna własność.
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 12:02    Temat postu: Re: Kto zbił lustro w windzie ?

Podejrzewam że z 4 piętra m97. Darli się tak ze dziecka nie mogłam ukołysać. A na balkonie jakiś palant darł ryja że musiałam towarzystwo uciszyć. Pozatym ciągle od nich winda jeździła. Ostatni raz im darowałam. Teraz to odrazu będę dzwonila na policję. Imprezy praktycznie co tydzień w czwartki. To nie pierwszy raz jak ich prosiłam o ciszę. I jutro dzwonię do wspólnoty aby poinformowali właścicielkę mieszkania.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 17:08    Temat postu: Re: Kto zbił lustro w windzie ?

ok 23.00-23.05 zostało zbite te lustro, wtedy akurat z mieszkania 97 wychodzili głośni goście, po chwili było słychać jakieś piski i dźwięk czegoś tłuczonego, wyszedłem zobaczyć parę minut później bo żona mówi że może lustro w windzie i faktycznie było to lustro w windzie.
Osoby wychodzące w tym czasie będzie widać na dole na kamerze w korytarzu. Tylko pytanie, którą to z tych osób.

Zobaczymy czy właściciel mieszkania uderzy się w pierś i powie kto, albo czy naprawi szkodę. Jak nie to koniec będzie z imprezami u nich. Nigdy mi to nie przeszkadzało, ale jak tego nie naprawią za swoje to koniec z baletami pod 97

PS. to mieszkanie wynajmowane czy mieszkają tam właściciele ?
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 18:53    Temat postu: Re: Kto zbił lustro w windzie ?

Właścicielką mieszkania jest matka jednego z chłopaków.
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 23:01    Temat postu: Re: Kto zbił lustro w windzie ?

toomoo napisał:
ok 23.00-23.05 zostało zbite te lustro, wtedy akurat z mieszkania 97 wychodzili głośni goście, po chwili było słychać jakieś piski i dźwięk czegoś tłuczonego, wyszedłem zobaczyć parę minut później bo żona mówi że może lustro w windzie i faktycznie było to lustro w windzie.
Osoby wychodzące w tym czasie będzie widać na dole na kamerze w korytarzu. Tylko pytanie, którą to z tych osób.


Dziękuję za czujność. Nagrania z monitoringu zostały już zabezpieczone.

Faktycznie wyraźnie widać uczestników i sprawcę zdarzenia.
EmiJus 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 02, 2011 15:40
Posty: 36
Skąd: Białegostoku

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 12:22    Temat postu: Re: Kto zbił lustro w windzie ?

Witam, sprawca został ustalony już następnego dnia. Sprawą zajmuje się administrator. Ze strony sprawcy została poczyniona chęć naprawy lustra, jeżeli skończy się tylko na chęciach zostanie powiadomiona policja.
PS; co do zakłócania ciszy nocnej to proszę dzwonić do osoby pełniącej dyżur na naszym obiekcie codziennie w godz 22-6. nr tel jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń. Jeżeli jest impreza proszę powiadomić w/w osobę a ona ma zająć się problemem. Proszę korzystać z tej możliwości.
Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama