portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » zakaz wyprowadzania psów
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zakaz wyprowadzania psów

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 12:02    Temat postu: zakaz wyprowadzania psów

Witam. Czym spowodowana jest zmiana tabliczek z "posprzataj po swoim psie" na "zakaz wyprowadzania psów"
Moim zdaniem jak się sprząta po swoim psie to nie powinno być problemu....
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 12:24    Temat postu: Re: zakaz wyprowadzania psów

Wydaje mi się, że psie kupy to jeden problem ale z tego co widzę sporo właścicieli psów pozwala swoim czworonogom sikać na drzewa i trawę więc obstawiam, że to jest powodem.
mieszkanka87 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Wto Maj 27, 2014 13:28
Posty: 18
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 18:38    Temat postu: Re: zakaz wyprowadzania psów

malo zieleni a wiekszosc jest zolta przez siuski psów ;/ z 5b dla psa moze byc ciezko dojsc i wytrzymac ale z 5a i 5 malaj blisko do zieleni poza blokiem
karateka 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Gru 11, 2019 7:12
Posty: 101
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Gru 11, 2019 8:01    Temat postu: Re: zakaz wyprowadzania psów

Nie rozumiem. Moim zdaniem ten cały zakaz to głupota. Powinno się przestrzegać sprzątania po swoim psiaku i tyle. Sam też nie wchodzę na trawnik, mam dłuższą smycz z regulacją.
Cardigan 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sty 02, 2019 14:09
Posty: 88
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Gru 11, 2019 13:16    Temat postu: Re: zakaz wyprowadzania psów

Tabliczki z zakazem wprowadzania psów w miejscach publicznych są nielegalne.
____________________________________
obsługa prawna Poznań
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Gru 11, 2019 22:48    Temat postu: Re: zakaz wyprowadzania psów

Cardigan napisał:
Tabliczki z zakazem wprowadzania psów w miejscach publicznych są nielegalne.


Cardigan, dzięki za informację. Do tej pory to robiłam tak jak Pan wyżej. Brałam psa na tą smycz flexi https://johndog.pl/produkt/smycz-automatyczna-z-tasma-vario-flexi/ ją się fajnie reguluje. Sama stałam na chodniku i patrzyłam na około czy jakiejś bury nie dostanę. Potem szybko posprzątać i do domu. Normalnie stres. Od dzisiaj będę bardziej spokojna.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama