portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » zgubiłem czarny modem na dachu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zgubiłem czarny modem na dachu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
future123 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lip 26, 2014 19:11
Posty: 1
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 19:23    Temat postu: zgubiłem czarny modem na dachu

Apel do mieszkańców. Wczoraj na dachu zgubiłem czarny modem cyfrowego polsatu (internet lte) czy ktoś może znalazł go? Byłbym bardzo wdzięczny! Kontakt 730537607
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 23:37    Temat postu: Re: zgubiłem czarny modem na dachu

Znalazł się, wywieszka na drzwiach 5A.
Pozdrawiam
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 23:18    Temat postu: Re: zgubiłem czarny modem na dachu

yyy flaszke dla znalazcy, albo chociaż piwko Wink
PS. to nie ja znalazłemSmile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama