portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Studenci 5B do raportu! ! !
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Studenci 5B do raportu! ! !

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 10:01    Temat postu: Studenci 5B do raportu! ! !

Wczoraj wieczorem po godz 23 wracałem do domu i...Chciałbym się grzecznie zapytać komu kur* przeszkadzała szyba w drzwiach wyjściowych??Chciałbym również wiedzieć jak szanowni studenci zamierzają ten temat załatwić??
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 11:53    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

wlasnie dzis tez zobaczylam, a kazdy wie ze impreza byla na 3p na prawo od winy ciekawe tylko czy zaplaca za swoich gosci? nie mowie juz o tym ze na dachu tez cicho nie bylo ale na to mozna przymknac oko mlodzi glupi wiadomo .. ale dewastowania nie rozumiem ;/
margoq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 22, 2014 18:16
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 12:02    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

O własnie,nad tym samym zastanawialam się dzisiaj rano-zwłaszcza, że to szyba w drzwiach od środka, nie w tych otwieranych domofonem. Nic tylko wyrazy powszechnie uwazane za obelżywe same się cisną na usta. No i stan windy dzisiejszego poranka (slady butów na ścianach) też nie nastrajał optymistyczne . Wstyd, normalne bydło, nie obrażając bydła. Mam nadzieję, że uda się ustalić kto za to odpowiada,bo człowikowi ręce opadają widząc taki brak poszanowania, badż co bądż naszej wspólnej własności Crying or Very sad
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 16:25    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Z chłopakami do wczoraj nigdy problemu nie było dlatego dobrze byłoby aby do końca zachowali się jak dorośli Wink
Jak będą chcieli wiedzieć, który to ich kolega to można obejrzeć nagranie z kamer...
margoq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 22, 2014 18:16
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 17:44    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Miejmy nadzieję, że się zachowają... Ja wszystko rozumiem, imprezę -każdy z nas, a przynajmniej wiekszość, robi imprezy, przyjmuje gości,czasami bywa głosno, czasami do późna- to normalne-nie żyjemy na pustyni. Rozumiem, też, że ktoś za mocno zaszaleje, "odpłynie" Wink itp . Ale nic mnie tak nie wkurza jak wandalizm i zostawianie chlewu po imprezie , w tym wywalanie z dachu resztek poimprezowego jedzenia, którego nie ma komu przez weekend posprzątać. Dlatego jak rano zobaczyłam tę szybę to mnie ruszyło.
romanolo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Czw Gru 15, 2011 20:54
Posty: 15
Skąd: zza rieczki

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 20:13    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Tymczasem na dachu trwa powtórka imprezki z wczoraj Shocked
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 15:16    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Impreza 3dniowa heh mam tylko nadzieje ze w sprawie szyby wlasciwe osoby zapukaja pod odpowiedni adres a chlopcy zidentyfikuja sprawce bo czemu my mamy placic za to ?
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 15:31    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

skoro jest monitoring to dlaczego my mamy płacić ...czyba jest nagrane kto to zrobił. Sparwę należy zgłosić na Policje i wszystko jasne to jest zniszczenie mienia!!!!
wartun 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Pon Maj 26, 2014 11:53
Posty: 2
Skąd: Siemiatycze

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 11:58    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Przepraszamy serdecznie. Dowiedzielismy sie kto to zrobił i postaramy się jak najszybciej naprawić szkody
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 13:10    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

tak myslalam ze sie dobrze zachowacie chlopcy Smile dzieki
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 14:26    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

wartun, rozumiem jesteś z mieszkania 88 3p??
Jak załatwicie od znajomego naprawę szyby to szacunek, mam nadzieje że monitoring z tego zdarzenia jest zgrany na płytke, żeby nie okazało się że za tydzień nie ma winnego i nie ma kasy za szybę.

PS. Trochę przesadziliście w niedzielę, ja się obudziłem o 6.30 rano a u was dalej imprezka i muza na full. Powiecie, że cisza nocna do 6? To ja powiem że w dzień za zakłócanie spokoju też można 500zł wyłapać. Ale nawet nie o to chodzi, ludzie w niedziele odpoczywają i fajnie by było to uszanować a nie after party od rana a może kontynuacja sobotniej imprezki.
Ja i tak po 6 wstawać musiałem, ale sądzę że 3/4 mieszkańców nie...
wartun 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Pon Maj 26, 2014 11:53
Posty: 2
Skąd: Siemiatycze

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 16:39    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Tak. Już rozmawialiśmy z Panem,który się tym wszystkim zajmuje i poniesiemy szkody. A za hałasy,bałagan możemy przeprosić i obiecać że więcej się to nie powtórzy.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 21:00    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Jak wymienicie szybę to faktycznie szacunek Panowie Smile
Ja co prawda nie słyszałem nic ale podobno dobrze zabalowaliście...i jeszcze jedno: nie obiecujcie niczego czego nie możecie dotrzymać Hyhy
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 22:17    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

A można video zobaczyć (w części zamkniętej) z tego? Cios a'la Bruce Lee ?
bresio 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Śro Lut 02, 2011 8:43
Posty: 181
Skąd: Okolica

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 7:00    Temat postu: Re: Studenci 5B do raportu! ! !

Która to była:
1. Klatka schodowa
2. Data
3. Godzina (około)
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama