portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Przedszkole Mai - ostrzeżenie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przedszkole Mai - ostrzeżenie

     Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    
Autor Wiadomość
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 22:30    Temat postu: Przedszkole Mai - ostrzeżenie

Witam Sąsiadów i Zaglądających
Założyłem oddzielny temat bo według mnie sprawy zaszły za daleko i uważam, że ktoś powinien w końce przerwać milczenie i ostrzec wszystkich przed właścicielami byłej Smerfnej Krainy a obecnie Przedszkola Pszczółki Mai.
Jak wiadomo na forum jest wątek dotyczący klubów malucha i każdy ma prawo wyrażać tam swoją opinię.
Dodatkowo uprzedzam, że opinie wypisywane przez osoby: lokatorka147 oraz agnieszka31 są pisane przez właścicieli w/w placówek a dokłądniej przez Panią Martę.
Od nie dawna pojawił się wątek o Pszczółce Mai i się zaczęło....otóż:
Pan Piotr J. "Dyrektor" tej placówki nęka każdego kto napiszę nie pozytywnie na temat tego klubu. Mnie osobiście również to spotkało. Jak również jedną z naszych sąsiadek. Do tego stopnia, że śledził dziewczynę i groził tuż pod klatką kiedy szła z małym dzieckiem.
Sprawa zaszła tak daleko, że dziś późnym wieczorem została poinformowana o tym fakcie Policja.
Zapewniam Pana Panie Piotrze, że osobiście dopilnuję aby sprawa nie została bez echa dla Pana.
To niedopuszczalne aby nękać siebie na wzajem mieszkając w tym samym bloku. Dodatkowo to oznaka braku kultury, wybitnego chamstwa i tchórzostwa nękać samotną kobietę z dzieckiem.
O zaistniałej sprawie zostały poinformowane służby mundurowe oraz wszelkie placówki mające sprawować kontrolę nad placówkami prywatnej opieki nad dziećmi. Każda z nim skontroluje i sprawdzi poprawność działania tej placówki oraz jej właścicieli.
Dodatkowo informuję Pana Panie Piotrze aby więcej nie dzwonił Pan do mojej żony z numeru podanego na stronie:
http://przedszkole-mai.pl/kontakt/
wcześniejsze połączenia są zarejestrowane.
Ostrzegam wszystkich mających jakąkolwiek styczność z tymi ludźmi a jeśli ktokolwiek wcześniej również był nękany i zastraszany proszę pisać na prv dołączymy skargę do naszej.
Nie wolno zostawiać tej sprawy bez echa - tutaj "pozdrawiam" sąsiada, który późnym wieczorem był świadkiem ataku na naszą sąsiadkę przez Pana Piotra J. i odwrócił głowę. Gratuluję postawy.
Jeszcze raz ostrzegam przed tymi ludźmi
Pozdrawiam Sąsiadów
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 23:10    Temat postu: Re: Przedszkole Mai - ostrzeżenie

Powiem szczerze że nie wiem jakim trzeba być burakiem żeby takie coś robić. Nie popuszczaj i ciągnij sprawę do końca bo buractwo trzeba tępić.

Swoją drogą to przedszkole działa chyba już jakiś czas a pan Piotr założył działalność 2 dni temu.
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=5042d60b-4e25-45f0-bc38-8b153b099ba9

Swoją drogą podobny manewr wykonała pani Marta. Przedszkole działało bodajże do lutego, a działalność została zawieszona na początku listopada.
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=e3beb311-6c9a-4c0b-9289-b46225b94339

Także rodzice którzy posyłali dzieci pod opiekę prywatnej osobie, myśląc że płacą za profesjonalny punkt opieki dla maluchów. Nie wspominając że dziewczyny które tam pracowały robiły zapewne wolontariat, bo raczej umowy przy zawieszonej działalności nie miały Smile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 23:18    Temat postu: Re: Przedszkole Mai - ostrzeżenie

Dodatkowo dzisiaj w Urzędzie Miejskim stwierdzono brak rejestracji tego typu działalność wiec zgodnie z prawem placówka działa nielegalnie!!!Co oczywiście zostało zgłoszone.
Dodatkowo zgodnie z przepisami placówka nie może zajmować się dziećmi od 6 miesiąca życia a od 1 roku - kolejne braki.
agnieszka31 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lis 30, 2013 17:10
Posty: 8
Skąd: Wiadukt5b

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 7:49    Temat postu: Re: Przedszkole Mai - ostrzeżenie

Witam szanownego sasiada/sasiadke anton
Po pierwsze nie kazdy kto ma dobre zdanie o pani Marcie nia jest wiec prosze nie pisac takich rzeczy mam na imie agnieszka i nie zycze sobie wiecej takich komentarzy
Po drugie szczyt panstwa bezczelnosci niema granic....... w oczernianiu osob
Po trzecie mam nadzieje ze zarowno pani Marta jak i pan Piotr nie daruja panstwu antonom takiego oczerniania
Po czwarte prosze sobie poczytac kodeks karny bo za to co panstwo wypisy groza kary.
Po piate jesli ma pan/pani na dalsza konwersacje ze mna zapraszam na pri.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 9:35    Temat postu: Re: Przedszkole Mai - ostrzeżenie

Zarówno działanie tego "klubu" jak i zachowanie Pana Piotra J. zostało zgłoszone i zostanie ukarane.

Nie mam ochoty na dalszą konwersację z Panią.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama