portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » SIŁOWNIA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

SIŁOWNIA

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 18:59    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam wlascicielka silowni tak jak wczesniej napisal ktorys z sasiadow to zwykla chamka jest nieuprzejma i to nieprzecietnie. Mam nadzieje ze straz miejska zajmie sie ta sprawa bo wlasciciele silowni maja nas w d....
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 10:55    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Pisałem już wcześniej ale widzę temat znowu wraca więc zajmę stanowisko:
1. Chodzę na siłownię od samego początku i nie zauważyłem aby właścicielka była chamska
2. Co do parkowania aut to równie dobrze zajmijmy się co niedziela wiernymi przyjeżdżającymi do kościoła robią totalną siarę na parkingu
3. Z tego co pamiętam bo byłem na zebraniu mieszkańców (było bardzo niewielu) mówiono o postawieniu znaku o ruchu lokalnym co umożliwi władzom karanie kierowców i po temacie

Podsumowując odrobina sąsiedzkiej życzliwości i po temacie no chyba, że ktoś ma ochotę ciągle szukać problemów to powodzenia.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 16:10    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Przed wjazdem na nasz teren jest znak "Strefa zamieszkania", a w takie strefie można parkować pojazdy tylko w miejscach wyznaczonych więc nie wiem po co jeszcze jakieś dodatkowe znaki?
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 5:08    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam Oczywiscie panie anton ta pani dla osob korzystajacych z silowni jest bardzo mila ale mieszkancow proszacych o sciszenie muzyki lub postawienie znaku aby parkowac dalej ma w d.... i jest osoba bardzo niesympatyczna pozatym to ze dla pana to nie problem nie oznacza to ze dla innych mieszkancow to nie jest problemem.
tak poza tym dziwne jest ze osoba podpisujaca sie jako wlasciciel24 pisze tylko na ten temat i to pozytywnie czyzby przemila pani wlascicielka silowni Wink
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 5:13    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

jesli chodzi o dodatkowe znaki to moze osoby korzystajace z silowni parkowaly by troche dalej i dalo by sie do 22 znalesc jakies wolne miejsce.
Wczesniej gdy byly na dole sklepy owszem bylo ciasno ale zawsze bylo kilka wolnych miejsc
powerranger 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 08, 2014 18:23
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 10:35    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Postawić jakieś duże donice z kwiatami i po problemie. Ponadto będzie ładniej w końcu to ,,osiedle w zieleni".
agnieszka31 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lis 30, 2013 17:10
Posty: 8
Skąd: Wiadukt5b

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 5:00    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam jak ktos juz wczesniej napisal to podobno miolo byc osiedle w zieleni wiec donice z kwiatami to by sie bardzo przydaly bo tej zieleni to tu u nas niewiele. A Jesli chodzi o brak miejsc do parkowania to jest ich zdecydowanie mniej od czasu powstania silowni i rowzniz uwazam ze potrzebny jest jakis znak
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 12:21    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

tez uwazam ze to spoko pomysl , tylko czy mamy nowy zarzad mieszkancow czy cos sie zmienilo moze ktos wie? , fajne by byly tez donice przy klatkach Smile i znak zakaz parkowania przy wjedzie na chodnik od str wjazdu do garazy tam wlasnie przy silowni
agnieszka31 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lis 30, 2013 17:10
Posty: 8
Skąd: Wiadukt5b

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 13:09    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

wlasnie zakaz parkowania na chodnikach to podstawa co prawda moje dziecko nie wymaga juz wozka ale jak patrze na mamy ktore z wozkami chca ominac samochody to tragedia......
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 16:38    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Niestety możemy się odgradzać wszelkimi sposobami i tak zawsze znajdzie się ktoś kto prawo jazdy traktuje jako sposób uprzykrzania życia innymSmile
Jednak na zmianę mentalności musimy jeszcze trochę poczekać...a póki co donice znaki łańcuchy cokolwiek hehe i może niech zarząd kupi 1000 karnych i "nagradza" najlepszych Hyhy
agnieszka31 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lis 30, 2013 17:10
Posty: 8
Skąd: Wiadukt5b

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 17:01    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

panie antonow... widze ze ma pan na kazdy temat duzo do powiedzenia na poczatek to prosze zmienic swoja mentalnosc
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 18:46    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Zupełnie nie potrzebny przytyk...i nieudolna próba zaczepki Kwasny
Forum powstało właśnie po to aby ludzie tu mieszkający mogli wyrażać swoją opinię na KAŻDY temat. Odmienność zdania czyni każdą dyskusję ciekawą i owocną proszę o tym pamiętać przed kolajnym atakiem Rolling Eyes
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 11:56    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

co do tekstu z tym ze niektorym prawo jazdy sluzy do uprzykrzania zycia innym to sie zgodze wsyatrczy popatrzec na nasz parking ale sa to glownie te same osoby ktore nagminnie zle parkuja heh coz buractwa z czlowieka nie wyplenisz Smile "panowie parkingów" znajda sie wszedzie i tak samo pod silownią itp niestety takie zycie
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 22:08    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Tak jak pisałem, prawo o ruchu drogowym mówi że w strefie zamieszkania można parkować w miejscach wyznaczonych, a przy chodniku od strony siłowni takich miejsc nie ma. Czy ktoś próbował zadzwonić na straż miejską? Zapewne nie przyjadą bo "mają ważniejsze rzeczy", ale od czegoś trzeba zacząć, spróbować...

A potem do tych parkujących nie tak jak należy może nie wiem, akcja "Stop Cham" czy jakoś tak jak w rosji że naklejali nalepki na szybę Wink
Fakt faktem niektóre osoby nagminnie parkują nawet na tym parkingu wewnętrznym na nie tylko jednym miejscu ale zajmują też trochę drugie gdzie potem nawet Deawoo Tico ciężko byłoby się wcisnąć... przykre ale prawdziwe...
romanolo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Czw Gru 15, 2011 20:54
Posty: 15
Skąd: zza rieczki

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 13:09    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

toomoo napisał:
Tak jak pisałem, prawo o ruchu drogowym mówi że w strefie zamieszkania można parkować w miejscach wyznaczonych, a przy chodniku od strony siłowni takich miejsc nie ma


No właśnie "wyznaczonych" ale ZNAKIEM pionowym lub poziomym dzisiaj specjalnie zerknąłem na ten parking i takich znaków tam nie ma. Reasumując wszystkim należy się więc mandat za parkowanie Hyhy
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama