portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » SIŁOWNIA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

SIŁOWNIA

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 17:41    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

wlasciciel1 napisał:
Drodzy współmieszkańcy czy nie przeszkadza Wam muzyka dobiegająca z siłowni przez 7 dni w tygodniu, od 5:50 do 22?
Zaczyna mnie to porządnie denerwować. Czy można coś z tym zrobić?

Ja mam tego pecha, że za ścianą mam pomieszczenie w którym jest ZUMBA czy inne darcie puchy.... zastanawiam się czy nie powininem wykupić karnetu w siłowni, bo w trakcie ZUBMY czuje się jakby to odbywało się w moim mieszkaniu.

Byłem tam i grzecznie poprosiłem Panią właścicielkę... no i może na chwilę troszkę się przyciszyli (niestety nie na tyle, żebym nic nie słyszał), ale teraz wszystko wróciło do normy i znów mam ZUMBĘ w mieszkaniu...

Jeszcze w trakcie remontu lokali pod siłownię, rozmawiałem z kierownikiem budowy tego przybytku, żeby pamiętali o sąsiadach i jakoś się odizolowali --- ale raczej też miał to w dupie.

Nie wiem czy da się z tym coś zrobić, ale trochę nieładnie z ich strony.
Zdecydowanie uważam, że temat siłowni jest do poruszenia na zebraniu.
wlasciciel1 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 27, 2013 10:36
Posty: 5
Skąd: Białystok-Osiedle w zieleni

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 8:40    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam.
Mieszkam nad siłownią i również prosiłam o ściszenie muzyki i u mnie jest już zdecydowanie lepiej. Zawsze można powołać się na art. 51 Kodeksu wykroczeń, z którego jasno wynika, że siłownia zakłóca tzw. "spokój publiczny" i nie ma to żadnego znaczenia, że muzyka gra w dzień. Policja ma obowiązek wystawić mandat.
Na tej stronie zostało to dobrze wytłumaczone http://kppwolomin.policja.waw.pl/portal/pw/419/33362/KRZYKI_HALASY_ALARMY_GLOSNA_MUZYKA__CZYLI_O_WYKROCZENIU_Z_ART_51_KODEKSU_WYKROCZ.html
maro_ivee 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Mar 27, 2011 21:52
Posty: 11
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 22:41    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

bresio napisał:
Od czasu zamontowania monitoringu zniknęły problemy ze zniszczonym mieniem Wspólnoty.
Nikt nie wybija szyb w klatkach schodowych, nie rozwala drzwi, brama garażowa przestała się psuć, drzwi na dach są domknięte i nikt nie blokuje ich kamieniami itd.

Jest kilka miejsc, w których można zamontować dodatkowe kamery. Możemy spróbować wycenić rozbudowę systemu o dodatkowe 4-5 kamer. Powinno to wystarczyć do uzupełnienia obecnego systemu.


A propos wandalizmu, wczoraj zauważyłam zniszczony (kolejny raz) zamek w drzwiach wejściowych do klatki nr V. Drzwi się otwierały bez problemu, ale już nie zatrzaskiwały. Dzwoniłam dziś od Administratora, po południu zamek był już naprawiony. Proponuję jednak sprawdzić zapisy monitoringu i postarać się ustalić kto znowu zniszczył drzwi.
bresio 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Śro Lut 02, 2011 8:43
Posty: 181
Skąd: Okolica

PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 9:52    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

W jaki sposób zamek był zniszczony?
Nosił widoczne ślady ingerencji, czy po prostu przestał się zatrzaskiwać?
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 10:22    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Prowdopodobnie przestał się zatrzaskiwac, był przyblokowany, ale już działa i jest oki.
Jest sprawa podobnego kalibru, która równie mozna łatwo wyjasnić, dzwoniąc do Administracji, ale jak już pisze to napisze. Jakiś człowiek dobry lub zły, zmienił długopisem termin sprawdzania instalacji. Miało być dziś, ale zostało przełozone na jutro ze wględu zebrania, a teraz jest długopisem zmiana wprowadzona na piątek. Ktoś już coś wie na ten temat ?
maro_ivee 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Mar 27, 2011 21:52
Posty: 11
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 22:25    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

bresio napisał:
W jaki sposób zamek był zniszczony?
Nosił widoczne ślady ingerencji, czy po prostu przestał się zatrzaskiwać?

Wydaje mi się, że zniszczony umyślnie. Zapadka (którą można w zamku podnieść lub opuścić, żeby drzwi się zatrzaskiwały lub nie) była moim zdaniem wyłamana.
lokatorka147 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Wto Maj 06, 2014 10:36
Posty: 2
Skąd: bialystok wiadukl

PostWysłany: Śro Maj 07, 2014 20:00    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam przed chwila bylam w silowni poprosic wlascicielke aby jednak klienci silowni parkowali troszke dalej jestem ZBULWERSOWANA jej odpowiedzia cytuje ,, klienci beda parkowali gdzie im sie podoba wszystkie lokale sa moje takze parking przed blokiem rowniez a takie miotly jak ty to mam w dupie.....,, Nierozumiem jak mozna sie tak zachowac
wlasciciel24 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Maj 07, 2014 20:17
Posty: 2
Skąd: białytsok

PostWysłany: Śro Maj 07, 2014 20:21    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

faktycznie nie miło ale nie sadzę aby Pani Marta tak sie odzywała. A jesli chodzi o parking to od zawsze był z nim problem i kaazdy parkuje gdzie jest wolne miejsce. Nie róbmy problemów na siłę
wlasciciel1 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 27, 2013 10:36
Posty: 5
Skąd: Białystok-Osiedle w zieleni

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 7:56    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Witam. Niestety właścicielka siłowni jest wyjątkowo niesympatyczną osobą, wręcz powiedziałabym, że zwykłą "chamką", chyba tylko do klientów odnosi się normalnie
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 8:13    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Wezwać straż miejską i po kłopocie, może się pofatygują i przyjadą Smile

Dla mnie osobiście to nie przeszkadza, fakt że samochodów jest sporo i parkują nie tam gdzie powinny, ale bądźmy ludźmi, póki jest przejazd to nie robiłbym awantury
wlasciciel24 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Maj 07, 2014 20:17
Posty: 2
Skąd: białytsok

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 23:09    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

straż miejska nic tu nie pomoże a poza tym zgadzam się z postem powyzej że nie ma o co robić awantury Parking jest dla wszystkich kto pierwszy ten lepszy Ponadto z drugiej stony jest mnótwo wolnych miejsc zawsze a porządek to trzeba zrobić z tymi co do Kościła przyjężdzają bo to tu jest cały problem. My jesteśmy mieszkańcami ona jest włąscicielem siłowni każdy pilnuje swego Nie warto uprzykrzac życia ani sobie ani komuś A silownia dobra rzecz Na pewno lepsza jak rowery czy okna i drzwi.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 0:12    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

wlasciciel24 napisał:
straż miejska nic tu nie pomoże

Dlaczego ?
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 9:21    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

witam...sparwę załatwi znak postawiony po tej stronie zakaz zatrzymywania....pod nim tabliczka nie dotyczy zaopatrzenia.
Wtedy Straż miejska przyjedzie i zrobi co powinna. Kilka dni odwiedzą i będzie oki.
Druga wersja postawienie betonowych klombów i zasadzenie kwiatków!!!
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 9:25    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

wracając do wpisu ...że ktoś jest właścicielem to dba o swoje.......itd
tzn że każdy właściciel może robić co zechce hmmmm to czemu ktoś podnosi głos o parkowanie na wejsciach oni też są właścicielami!!!
Jak wczesniej pisałem mają miejsca tyle że mogą zaparkować na parkingu dojazdowym....i właściciel tego lokalu powinien załatwić to sam chyba że ma to w nosie !!!
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 10:52    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

robertos72 napisał:

Druga wersja postawienie betonowych klombów i zasadzenie kwiatków!!!


Z tego co pamiętam to były kiedyś takie plany, ale chyba na planowaniu się skończyło
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama