portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » SIŁOWNIA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

SIŁOWNIA

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
wlasciciel1 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 27, 2013 10:36
Posty: 5
Skąd: Białystok-Osiedle w zieleni

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 9:51    Temat postu: SIŁOWNIA

Drodzy współmieszkańcy czy nie przeszkadza Wam muzyka dobiegająca z siłowni przez 7 dni w tygodniu, od 5:50 do 22?
Zaczyna mnie to porządnie denerwować. Czy można coś z tym zrobić?
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 10:31    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Zajsc i porozmawiac z wlascicielami?
powerranger 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 08, 2014 18:23
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 10:32    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Możesz powiedzieć, że muzyka może grać dopiero od 6.
wlasciciel1 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 27, 2013 10:36
Posty: 5
Skąd: Białystok-Osiedle w zieleni

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 11:20    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Mam zamiar iść i grzecznie porozmawiać. Zastanawiało mnie tylko czy inni mieszkańcy również czują dyskomfort z powodu głośnej muzyki. Dziękuję za podpowiedzi
wiadukcik 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Pon Lut 24, 2014 13:05
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 13:09    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Tego akurat u siebie nie słyszę, ale wyobrażam sobie ze może to drażnić kogoś kto mieszka nad siłownią. ja mam tylko takie pytane czy nikogo nie denerwują te fury którymi na tę siłownie przyjeżdzają klienci? do 22 nie ma gdzie stanąc. Myśle ze mogli by parkowac troche dalej a spacerek traktowac jako rozgrzewkę ?Smile
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 13:44    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

ogolnie co do parkowania to w strefie zamieszkania mozna prakowac tylko i wylacznie w miejscach wyznaczonych wiec kazdy kto stoi inaczej moglby dostaac mandat od policji czy strazy miejskiej ale nie wiem czy jest sens dzwonic bo tam tez parkuja mieszkancy ..
wlasciciel1 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 27, 2013 10:36
Posty: 5
Skąd: Białystok-Osiedle w zieleni

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 14:07    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Straż miejska czy policja raczej stwierdzą, że jest to teren prywatny i każą rozwiązać sprawę samemu, w przypadku parkowania to raczej jesteśmy na przegranej pozycji
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 13:45    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Co do muzyki to proponuję porozmawiać na spokojnie może muzyka odrobinę zostanie ściszona z drugiej jednak strony coś podczas treningu grac musi...nie wyobrażam sobie ćwiczenia w ciszySmile
Co do aut to przewidywaliśmy, że tak właśnie będzie. Tutaj też można posiłkować się właścicielami siłowni mogliby wywiesić karteczkę na drzwiach z prośbą o parkowanie w miejscach wyznaczonych...z drugiej strony przed powstaniem siłowni nie brakowało "mistrzów kierownicy". Zostaje niestety Straż Miejska oraz naklejki z Karnym K... Cool
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 20:15    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

No właśnie to jakaś paranoja z tymi miejscami parkingowymi. Niech siłownia zorganizuje sobie jakiś parking ... a szczególnie dla czarnego BMW, który parkuje jak mu wygodnie. Ludzie, ja rozumiem biznes, ale nie kosztem mieszkańców. Nic nie mówiłem, ale jak nie mam gdzie zaparkować pod własnym blokiem to mnie szlag trafia !!!!
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 9:13    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Ja nadal będę twierdził, że przed powstaniem siłowni było ciasno i nie ma sensu szukać kozła ofiarnego Wink
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 12:25    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

Panie Anton. Jak Pan zapewne ma ogrzewany box garażowy w podziemiach to Panu wygodnie tak mówić. Ja parkuję pod blokiem i mam serdecznie dość wciąż zapchanego parkingu. A to dopiero początek. Jak się siłownia rozsławi to zobaczymy gdzie będziemy parkowali. Chyba koło Rynku na Kawaleryjskiej. Exclamation
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 13:56    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

niestety ale z parkingami to wszedzie lipa bo teraz srednio kazdy ma po dwa samochody mieszkan duzo miejsc za malo wszedzie sa te same problemy ;/
W.Lenin 
   

Zaglądajacy


Wiek: 99
Dołączył: Czw Lut 27, 2014 20:07
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 14:05    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

No właśnie lokatorka. Mieszkań dużo, miejsc mało, to jeszcze przyjezdni okupują wolne miejsca pod samym blokiem
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 21:45    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

W.Lenin napisał:
No właśnie lokatorka. Mieszkań dużo, miejsc mało, to jeszcze przyjezdni okupują wolne miejsca pod samym blokiem
jak czegos nie mozna zmienic to trzeba zaakceptować Wink chyba ze masz jakis pomysl? Ja nie mam...
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 22:17    Temat postu: Re: SIŁOWNIA

W.Lenin napisał:
Panie Anton. Jak Pan zapewne ma ogrzewany box garażowy w podziemiach to Panu wygodnie tak mówić. Ja parkuję pod blokiem i mam serdecznie dość wciąż zapchanego parkingu. A to dopiero początek. Jak się siłownia rozsławi to zobaczymy gdzie będziemy parkowali. Chyba koło Rynku na Kawaleryjskiej. Exclamation

Heh...auto od kiedy tu mieszkam parkuję pod blokiem Wink Od frontu bloku zawsze było tłoczno i zawsze parkowali tam jacyś kretyni. Mam pilota od szlabanu i nie mam żadnego problemu w miejscem parkingowym - serdecznie polecam Hyhy
Dodatkowo powiem, że wcześniej mieszkałem na Piastowskiej - proponuję odwiedzić i zobaczyć jak na prawdę wyglądają zapchane parkingi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama