portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Pytanie i ogłoszenie w jednym
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pytanie i ogłoszenie w jednym

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Sty 29, 2014 15:10    Temat postu: Pytanie i ogłoszenie w jednym

Sąsiedzi mam sprawe do wszystkich.
Poszukuje dobrze śpiewającej dziewczyny, która chciałaby pośpiewać w zespole muzycznym na weselach. Jesli ktoś przychodzi Ci do głowy to bardzo prosze skntaktuj nas ze sobą. Pomożesz dla mnie i dasz prace jakiejś dziewczynie. Za wszelkie namiary i pomoc bede bardzo wdzięczny.
Moze jakaś sasiadka ma doświadczenie w tej branży Very Happy
Uwazam ze gra warta świeczki, więc jesli ktoś miałby ochotę zarobić i jest przede wszytkim dyspozycyjny (bo roboty jest dużo) to prosze o kontakt. Pozdrawiam.
smerf87 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 11, 2014 11:15
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 18:01    Temat postu: Re: Pytanie i ogłoszenie w jednym

faceta z wokalem zenka z akcntu nie szukacie?Smiletypowy głos disco polowy,pozdr
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 19:38    Temat postu: Re: Pytanie i ogłoszenie w jednym

Dzieki ale nie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama