portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Nowy Administrator, rozliczenia, czynsze itp.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowy Administrator, rozliczenia, czynsze itp.

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Speeds 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 13:49
Posty: 8
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 19:30    Temat postu: Re: Nowy Administrator, rozliczenia, czynsze itp.

Ninel Dziękuje za informację zaraz ściągnę sobie ustawę i zapoznam się z nią.

Co do Zebrania jeśli nie mam mnie w Białymstoku w tym czasie niestety nie mam jak w nim uczestniczyć.

Co do czytania zawartości w skrzynce - nie dostałem takiej informacji. Dostałem tylko wyliczenie nowego czynszu i informację o podjętych uchwałach. W jednej z nich widnieje informacja o odwołaniu Yuniverslau i powołaniu nowego zarządu ale to wszystko nic nie pisze kto co i jak.

Jeśli będzie coś w skrzynce opisane konkretnie - wszystko przeczytam, lub też może w niej albo na forum znaleźć się informacją gdzie te uchwały się znajdują - również z chęcią się z nimi zapoznam.

Co do wynagrodzenia - nie wiem ile dokładnie wychodzi - pomnożyłem sobie kwotę moich składek razy ilość mieszkań 5 A i B i troszkę wyszło ( a różne są mieszkania i różne składki). A ile to przypada na osobę tego nie wiem bo nie wiem ile osób jest w zarządzie i jak podzielone jest wynagrodzenie.

Nie mam nić do tego, że ktoś otrzymuje za swoje obowiązki wynagrodzenie. Ale po to jest to forum aby można było się dopytać a nie od razu z chamskimi docinkami. (ale to już tak jest, jak zadasz pytanie które się komuś nie podoba).
kustosz 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Sty 15, 2012 17:40
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 10:38    Temat postu: Re: Nowy Administrator, rozliczenia, czynsze itp.

Nie mogę znaleźć kontaktu z zarządem. Pilnie proszę o telefon. Przebywam poza Białymstokiem i "nie widzę" tablicy ogłoszeń wiszącej na ścianie. Proszę
bresio 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Śro Lut 02, 2011 8:43
Posty: 181
Skąd: Okolica

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 11:10    Temat postu: Re: Nowy Administrator, rozliczenia, czynsze itp.

Kontakt do administratora:
http://www.sochanieruchomosci.com/Kontakt-4.html

Rozwiązuje 99% spraw kierowanych do zarządu, które (jak się okazuje) są sprawami do Administratora.

Działa to tak:
1. Zgłoszenie do Administratora, który bada sprawę i określa jakie środki będą musiały zostać zaangażowane w rozwiązanie problemu.
2. Jeżeli sprawa nie wymaga interwencji zarządu (np. wymiana żarówki, itp.) to jest załatwiana przez Administratora
3. Jeżeli sprawa wymaga zgody zarządu, wówczas zarząd jest informowany o zaistniałej sytuacji, przedstawiane są opcje i podejmowana decyzja
4. Jeżeli sprawa wykracza poza zwykły zarząd nieruchomością, wówczas Administrator przygotowuje uchwałę, pod którą zarząd zbiera podpisy od właścicieli.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama