portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Przepisze umowe na TV+INTERNET +37zł w Telekomunikacji Podla
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przepisze umowe na TV+INTERNET +37zł w Telekomunikacji Podla

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Stas10 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Wto Paź 29, 2013 19:07
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 22:51    Temat postu: Przepisze umowe na TV+INTERNET +37zł w Telekomunikacji Podla

Szukam osoby, która byłaby chętna na przepisanie umowy w Telekomunikacji Podlasie. Umowę podpisałam 3.09.2013, umowa jest na 24 miesiące, mam dekoder, pilot, kable, wszystko co potrzebne, niestety wyprowadziłam się z mieszkania gdzie miałam ta usługę a tu gdzie teraz mieszkam nie ma możliwości podłączenia. Kwota miesięczna TV+INTERNET to 37 zł. INTERNET OPCJA DO 2Mbit/s-5zl, TELEWIZJA CYFROWA PAKIET 1-32zł. Internet naprawde szybko śmiga, telewizja sie nie zacina. Bez sensu zebym przez dwa lata placiła za cos z czego nie korzystam a może komus sie akurat przyda.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama