portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » zalegające samochody na parkingu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zalegające samochody na parkingu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Karol888 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lis 21, 2011 16:36
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 22:31    Temat postu: zalegające samochody na parkingu

Witam!
Zrobiło się śnieżnie i coraz trudniej późnym wieczorem znaleźć miejsce do parkowania. tym bardziej wkurzają samochody, które "śpią snem zimowym". Mi rzuciły się w oczy trzy: trzy BMW, wszystkie bordowe, wiek grubo powyżej 10 lat. Jedna BMW "trójka" nr rejestracyjny kończy się na 41, jest rekordzistą - stoi ponad dwa miesiące, a wcześniej kilka miejsc obok stała bez przesady rok (!) - stoi obecnie na pierwszym miejscu przy drodze wyjazdowej jednokierunkowej, dwa miejsca obok "piątka" z rejestracją kończącą się na 09 - również ponad dwa miesiące... I niedaleko trzecia BMW "siódemka" bliżej wejścia do klatek I, II, III, nr rejestracyjny kończy się na 8K.
zwracam się z uprzejmą prośbą do właściciela/właścicieli, aby.... No właśnie, co można zrobić w takiej sytuacji? Prosić? Ale to przecież jego. Wezwać straż - samochody mają przecież numery? Nie wiem co robić, a irytacja się nasila... to jest parking a nie wstęp do szrotu. Confused
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 23:38    Temat postu: Re: zalegające samochody na parkingu

Zgadzam się całkowicie. Kiedyś słyszałem o tym, że auto stojące ponad miesiąc straż miejska może odholować ale nie wiem czy to prawda czy nie z drugiej strony lipa tak załatwiać sąsiada.
Pozostaje liczyć, że auto znajdą inne miejsce.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 8:48    Temat postu: Re: zalegające samochody na parkingu

to nie tylko u nas Wink
dosyc czesto samochody "zalegaja" np cala zimę (niektorzy sie boja tej pory roku he he), osobiscie mi to w niczym nie przeszkadza - jedno miejsce w ta czy w tamta roznicy nikomu chyba nie robi?!
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 9:47    Temat postu: Re: zalegające samochody na parkingu

Drogi Panie Karolu. Nasze stare BMW przejedzie drugie tyle co Twój świeżutki plastik Smile Auto stoi bo właściciel w delegacji. Jeśli Ci to w czymś ulży to przestawię w mniej przeszkadzającym Ci miejscu. A jak masz jeszcze jakiś problem to zapraszam do siebie na herbatkę, porozmawiamy o dobrych samochodach Wink
Karol888 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lis 21, 2011 16:36
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 14:22    Temat postu: Re: zalegające samochody na parkingu

Droga Pani Sąsiadeczko! Dziękuję za odpowiedź i wyrażenie chęci przestawienia auta (aut?) na dalsze miejsca. Szczególnie zależy mi na przestawieniu "siódemki" Smile Wolałem napisać posta po pierwszych opadach śniegu, bo pamiętam w tamtym roku przy prawidłowo zaparkowanych samochodach, które stały długo, była spora hałda śniegu wokół nich (pług nie dojedzie), że nie można było zaparkować na miejscu sąsiednim...
Chcę również podkreślić, że nie mam "nowego plastiku", tylko 14-letniego "grata". Chcę również powiedzieć, że bardzo lubię BMW Wink Szczególnie "siódemkę", mój grat mu nawet do pięt nie dorasta.
Także bardzo Cię proszę w miarę możliwości o przestawienie, będę bardzo wdzięczny! Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama