portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Do właścicieli garaży
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Do właścicieli garaży

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mufcia 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 11, 2012 20:00
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 12:32    Temat postu: Do właścicieli garaży

Sąsiedzi czy dostaliście pismo odnośnie podatku za garaż? Czy ktoś może wie o co chodzi? Pozdrawiam
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 14:26    Temat postu: Re: Do właścicieli garaży

Tak. Ja wiem. Tez dostałem i powinni dostac wszyscy własciciele. Jacyś nieuczciwi sąsiedzi nie płacą podatku za garaż i jest dług do spłaty.
Z racji tego ze cały garaż to jest współwłasność to dostajemy upomnienia wszyscy. Na koniec roku jak też bedzie dług to tez beda upomnienia i trzeba bedzie go uregulować.
Nikomu sie to nie upiecze ponieważ pani w UM powiedziała mi ze na koniec roku bedzie można sprawdzić wpłaty i dowiedzieć się kto zapłacił a kto nie.
Czy to prawda tego nie wiem, ale ja mam czyste sumienie i nie mam zamiaru płacić drugi raz.
Ci którzy dostali upomnienia muszą wpłacić na konto 8,80 za ten papierek
Ci co nie zapłacili muszą wpłacić 263,80.

PS. Ludzie - żyjmy w zgodzie. Po co wszczynać awantury i potem 280 rodzinom nie móc spojrzeć w oczy. Czy nie lepiej zapłacić te 255 zł i spokojnie wyjść na podwórko nie bojąc się że bedą wytykać cię palcami?
Beatrix1 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:34
Posty: 8
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 11:36    Temat postu: Re: Do właścicieli garaży

My nie dostaliśmy teraz żadnego pisma, a podatek zapłaciliśmy już dawno za cały rok,więc mam nadzieję że nie będziemy musieli więcej płacić.
mufcia 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 11, 2012 20:00
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 11:46    Temat postu: Re: Do właścicieli garaży

Popieram Sąsiada. My też zawsze regulujemy wszystkie wpłaty, a czemu mamy płacić za kogoś? Ludzie, płaćmy za to, co do kogo należy. Prawdę powiedziawszy to upomnienie jest napisane wydaje mi się, przez kogoś, kto sam do końca nie jest w sednie sprawy, gdyż nie ma żadnego objasnienia o co chodzi, tylko trzeba dzwonić i się dowiadywać. Nie wiem, czy wszystkie garaże są sprzedane przez YP, ale jeśli nie (a bardzo prawdopodobne, że tak jest) to także my mieszkańcy musimy za nie płacić.... Gdzie logika i zwykła uczciwość?? Ech
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama