portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Idzie nowa jakość?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Idzie nowa jakość?

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 10:13    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

nie mozesz zwrocic uwagi ze jest dwa razy to samo napisane bo zostaniesz zaatakowany i jeszcze poinformowany ze z twoja osoba nie bedzie sie dyskutowac... troche to smieszneVery Happy
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 11:01    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Jak widać koleżanka Agnieszka nie ma żadnych argumentów tylko krzyk a pojęcie dyskusji jest dla Ciebie obce prawda?...nie jesteś z Białegostoku co?? Cool
agnieszek2468 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Cze 26, 2013 20:29
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 17:06    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

anntonn napisał:
Jak widać koleżanka Agnieszka nie ma żadnych argumentów tylko krzyk a pojęcie dyskusji jest dla Ciebie obce prawda?...nie jesteś z Białegostoku co?? Cool
Po pierwsze,nie jestem twoją koleżanką,po drugie nie sądzę,żeby było słychać mój krzyk na forum,a po trzecie od urodzenia mieszkam w Białymstoku-nie jestem z Hajnówki,Bielska,czy Siemiatycz...
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 18:18    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

agnieszek2468 napisał:
anntonn napisał:
Jak widać koleżanka Agnieszka nie ma żadnych argumentów tylko krzyk a pojęcie dyskusji jest dla Ciebie obce prawda?...nie jesteś z Białegostoku co?? Cool
Po pierwsze,nie jestem twoją koleżanką,po drugie nie sądzę,żeby było słychać mój krzyk na forum,a po trzecie od urodzenia mieszkam w Białymstoku-nie jestem z Hajnówki,Bielska,czy Siemiatycz...

Nie dyskutuję dalej nie widzę sensu. Proponuję zamknąć wątek bo niczego nie wnosi takie gadanie moje z Panią Agnieszką Kwasny
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 12:31    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

hehehehe dobre!!!! to znaczy ze jest Bialystok....I 'reszta'...spoko.to znaczy ze ci z okolic metropolii sa co.....gorsi????zalosne!
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 20:04    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Traktujcie z przymrużeniem oka co tutaj piszą, nie od dziś wiadomo, że spora część mieszkańców naszego bloku "wysoko głowę nosi" i ma się za nie wiadomo kogo. Smile
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 20:55    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Dokładnie, co niektórzy to tylko czekają żeby im sie kłaniać, a pierwi "dzień dobry" to nie potrafią powiedzieć. No nic trudno. Kazdy ma ciepły mocz i w takich przypadkach niech go wykorzysta.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 9:01    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Moim zdaniem na tego typu dyskusję można założyć oddzielny wątek. Swoją opinie kierowałem w tym przypadku tylko do Pani "Atakowanej" Agnieszki jeśli kogoś zabolał mój przytyk do tej Pani to przepraszam nie miałem takiego zamiaru. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale pewne zachowania tak. Tyle.
robertos72 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 11, 2012 10:29
Posty: 49
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 18:57    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

witam mam pytanie czy ktoś wie kiedy dostaniemy nowe naliczenia odnośnie opłat za nasze mieszkania.....
trzydwajeden 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Paź 30, 2013 7:43
Posty: 6
Skąd: Białystok wiadukt

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 23:14    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Ja kilka dni temu dzwoniłem, bo tak najłatwiej otrzymać odpowiedź. Powiedziano mi, że nowe naliczenia będą na koniec miesiąca (póki co płacimy wg starych zestawień).
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 8:33    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

czyli mamy płacić sumę jak za grudzień i na konto grudniowe?
trzydwajeden 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Paź 30, 2013 7:43
Posty: 6
Skąd: Białystok wiadukt

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 9:38    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

a co to jest "konto grudniowe"? Jeśli masz na myśli nr konta, to jest to konto bankowe wspólnoty, tak "grudniowe" jak i "styczniowe" Smile
Natomiast kwota - tak. Płacimy na razie to co jest w ostatnim rozliczeniu (bo jako takie zawsze obowiązuje do otrzymania nowego). Gdyby było inaczej informację dostalibyśmy od razu. Ale jak mówiłem - najłatwiej zadzwonić i dopytać, gdy ma się jakieś wątpliwości to ta forma komunikacji działa najsprawniej.
Denverifiona 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Nie Lis 03, 2013 19:15
Posty: 4
Skąd: Wiadukt 5A

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 9:51    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

a jak tam czystość u was na pietrach? Panie sprzątające widać... ale u nas na pietrze są na podłodze plamy ( nie wiem po czym ) no i tak już co najmniej tydzień Very Happy

Garaże chyba były ostatnio sprzątane... Hyhy
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 10:06    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

ja raz widzialam pania sprzatajaca , i panow ktorzy posprzatali podwórko Smile
agnieszek2468 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Cze 26, 2013 20:29
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 19:45    Temat postu: Re: Idzie nowa jakość?

Denverifiona napisał:
a jak tam czystość u was na pietrach? Panie sprzątające widać... ale u nas na pietrze są na podłodze plamy ( nie wiem po czym ) no i tak już co najmniej tydzień Very Happy

Garaże chyba były ostatnio sprzątane... Hyhy
Szczerze mówiąc,u mnie na klatce też za czysto nie jest.Pani sprzątająca,którą widziałam tylko raz,twierdzi,że sprzątać będą zgodnie z opracowanym harmonogramem,tyle... Mad
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama