portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Pytanie do mam!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Pytanie do mam!

Id¼ do strony 1, 2, 3    Nastêpna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
yoelizka 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Sk±d: Bia³ystok - Wiadukt

PostWys³any: Wto Wrz 03, 2013 17:28    Temat postu: Pytanie do mam!

Wszystkie mamy starszych i m³odszych dzieci mam do was pytanie:
czy na naszym osiedlu potrzebujemy drugiego ¿³obka lub klubu malucha?
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Do³±czy³: ¦ro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Sk±d: BIA£YSTOK

PostWys³any: Wto Wrz 03, 2013 18:49    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

mysle ze jak cena byla by konkurencyjna to tak Smile
aaadamw 
   

Sta³y bywalec


Wiek: 41
Do³±czy³: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pon Lis 18, 2013 15:59    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Zdecydowanie potrzebny jest jeszcze jeden ¿³obek. Ja ostatnio jestem coraz mniej zadowolony z tego który aktualnie istnieje(i chyba nie jestem jedyny).
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: Pon Lis 18, 2013 22:28    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Co prawda moje dziecko ju¿ nied³ugo idzie do przedszkola jednak uwa¿am, ¿e jako¶æ obecnego klubu malucha zdecydowanie spad³a i przyda³aby siê konkurencja. Za 700z³ wymagam zdecydowanie wiêcej...Poza tym z tego co wiem tego klubu za jaki¶ czas ju¿ nie bêdzie.
Tak¿e do dzia³a konkurencjoSmile
shotgun 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: Czw Kwi 18, 2013 12:58
Posty: 20
Sk±d: Bia³ystok-Wiadukt

PostWys³any: Wto Lis 19, 2013 23:01    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Niestety, muszê podpisaæ siê pod negatywnymi opiniami na temat naszego osiedlowego punktu opieki nad dzieæmi. Za te 700z³ oczekujê czego¶ wiêcej ni¿ tylko przechowalni dla dziecka.
Anka-33 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 43
Do³±czy³: Pi± Lis 29, 2013 12:47
Posty: 10
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Pi± Lis 29, 2013 12:53    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Witam wszystkich. Ja uwa¿am, ¿e opieka nad dzieæmi jest bardzo dobra. Córka wychodzi zadowolona, najedzona i chêtnie idzie do ¿³obka. Oczekujecie cudów za 550 PLN ... ¯³obek pod bokiem, dyspozycyjny nawet po godzinach czego chcecie wiêcej???? Pozdrawiam niezadowolonych Twisted Evil
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Do³±czy³: ¦ro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Sk±d: BIA£YSTOK

PostWys³any: Sob Lis 30, 2013 9:15    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

cena powinna byc dostosowana do ilosci godzin jake dziecko spedza w zlobku
agnieszka31 
   

Pocz±tkujacy


Wiek: 37
Do³±czy³: Sob Lis 30, 2013 17:10
Posty: 8
Sk±d: Wiadukt5b

PostWys³any: Sob Lis 30, 2013 17:24    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Witam z tego co mi wiadomo mozna wybrac karnety z mniejsza liczba godzin. Moja corka rowniez uczeszcza do tego zlobka i osobiscie jestem bardzo zadowolona Very Happy (z tego co mi wiadomo nie jestem odosobniona jest wiele zadowolonych mam) Very Happy
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Do³±czy³: ¦ro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Sk±d: BIA£YSTOK

PostWys³any: Nie Gru 01, 2013 10:20    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

ale nikt nie mowi ze jest zle czy cos tylko ze fajnie by bylo zeby powstala konkurencja duzy blok duzo dzieci fakjnie by bylo moc wybrac korzystniejsza dla kazdego rodzica opcje Smile
romanolo 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 25
Do³±czy³: Czw Gru 15, 2011 20:54
Posty: 15
Sk±d: zza rieczki

PostWys³any: Nie Gru 01, 2013 15:43    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

hmmm trochê dziwne, ¿e te wpisy pochwalne odno¶nie ¿³obka pojawiaj± siê od osób które tak jakby tylko po to zalogowa³y siê na tym forum Zdziwiony

my tam za bardzo te¿ nie jeste¶my zadowoleni z ich opieki za 700 z³ mo¿na oczekiwaæ odrobiny wiêcej. Tj. wiêcej ni¿ jednej opiekunki, pani Marty to ju¿ w ogóle tam nie widaæ, informacji o tajemniczych zmianach opiekunek, wgl±du do jad³ospisu maluchów, jakiego¶ planu dnia o rodzaju zabaw, monitoring tez na pewno by³by na plus.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: Nie Gru 01, 2013 15:50    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Faktycznie ciekawe s± te wpisy jednorazoweSmile
Chodzi o to, ¿e kiedy moje dziecko posz³o do tego ¿³obka by³o du¿o lepiej...teraz po interwencji dotycz±cej miêdzy innymi TV jest w moim odczuciu lepiej-dzieci s± weso³a jak cz³owiek przychodzi co¶ siê dzieje a jeszcze nie dawno wchodzi³em do ¿³obka i by³a grobowa cisza, w³±czone by³y jakie¶ wiadomo¶ci lub serial i tyle.
Konkurencja jest potrzebna tym bardziej jak pisa³em wcze¶niej nasz ¿³obek prawdopodobnie zakoñczy dzia³alno¶æ.
Anka-33 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 43
Do³±czy³: Pi± Lis 29, 2013 12:47
Posty: 10
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Pon Gru 02, 2013 9:34    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

romanolo wszêdzie wêszysz podstêp. Jestem now± mieszkank± osiedla i dopiero siê zarejestrowa³am. Po drugie romanolo te¿ nie jest zbyt aktwny na forach. Moja córka chodzi na karnet godzinny i ¿e obejrzy bajkê w ¿³obku nie widzê problemu. Ja nie wiem czemu siê czepiacie drodzy Panowie. Trochê kultury. Krzeslem go! pozdrawiam serdecznie s±siadów Smile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: Pon Gru 02, 2013 12:00    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Droga S±siadko Aniu nie czytasz co piszêSmile
Gdyby to by³y bajki to proszê bardzo...fakt, ¿e mam inne podej¶cie i moje dziecko ogl±da bajki tylko po k±pieli i tylko Kubusia Puchatka a teraz zna ka¿d± bajk± na Minimini ale nie czepiam siê...ale no w³a¶nie ale kiedy wchodzê i widzê, ¿e moje dziecko ogl±da ukryta prawdê czy Polsat News i ogl±da tre¶ci zupe³nie nieodpowiednie to mam pe³ne prawo zaprotestowaæ i to w³a¶nie zrobi³em.
Zgodzi³em siê na bajkê w czasie oczekiwania na rodziców to normalne ale agresywne wiadomo¶ci, reklamy i fakty zdecydowanie nie.
Poza tym co ma moja kultura osobista do tego....???? Shocked
Anka-33 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 43
Do³±czy³: Pi± Lis 29, 2013 12:47
Posty: 10
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Pon Gru 02, 2013 20:19    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Drogi Panie anntonn
Moim zdaniem reklama pasty do zêbów czy soków Hortex nie spowoduj± traumy u Pana dziecka ... Nie zabierajmy dzieciom ich dzieciñstwa i pozwólmy czasem na co¶ wiêcej ni¿ nauka w ksi±¿kach od najm³odszych lat. A o kulturze mówi³am, bo tak nie³adnie oczerniaæ osobê, któr± darzy Pan zaufaniem powierzaj±c swoje dziecko Smile
Pozdrawiam serdecznie i ¿yczê spokojnego wieczoru
s±siadka Ania
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: Pon Gru 02, 2013 22:52    Temat postu: Re: Pytanie do mam!

Nadal nie czytasz co piszê...przeczytaj proszê jeszcze raz ca³o¶æ i wtedy siê wypowiedz bo:
1. Nikogo nie oczerniam tylko wyra¿am opinie, ¿e poziom sprzed roku by³ wy¿szy.
2. Nie pisa³em, ¿e reklamy nie denerwuj± tylko programy nie przeznaczone dla dzieci. Je¶li swoje dziecka faszerujesz programami typy Ukryta prawda to serdecznie gratulujê.

Mi to nie pasowa³o wiêc nie oczerniaj±c poszed³em do ¿³obka i wyrazi³em swoj± opinie i...poskutkowa³o.

Mam pe³na zaufanie do Pani Marty jednak zdajê sobie sprawê, ¿e zmiany w ¿yciu prywatnym nie pomagaj± prowadziæ tak wymagaj±cej placówki jak± zdecydowanie jest ¿³obek.
Dlatego tym bardziej uwa¿am, ¿e opinie rodziców s± tym cenniejsze dla Pani Marty jak innych osób chc±cych prowadziæ tego typu dzia³alno¶æ.
Dodatkowo jako u¿ytkownik forum i mieszkaniec mam pe³ne prawo wyra¿aæ swoj± opiniê na ka¿dy temat a je¶li robiê to w sposób odpowiedni niczym nie naruszam dobrego imienia osoby na temat, której siê wypowiadam.

p.s. zanim odpowiesz proszê przeczytaj dok³adnie Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Id¼ do strony 1, 2, 3    Nastêpna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama