portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Informacja w skrzynkach od YP
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Informacja w skrzynkach od YP

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 13:11    Temat postu: Informacja w skrzynkach od YP

Prosiłbym o wyjasnienie tematu. Nie pamiętam dokładnie ale jakiś czas temu dostalismy pisma od administratora (chyba) w sprawie podjętych i niepodjętych uchwał. jeśli sie nie myle sprawa placu zabaw zakończyła sie powiększeniem go o 5 stanowisk i droge dojazdową. Dziś w skrzycne znalazłem pismo z YP ze powiekszają plac zabaw o 2 stanowiska, czyli całe g----. Jak to jest, ze ustalenia sa takie a robi sie inaczej. Ja wiem ze prawnie YP ma racje, ale mieliśmy sie na to nie zgadzać.
A tak na marginesie to czy ktos wie kiedy te wszystkie podjęte uchwały beda zrealizowane? Czy to jakis wielki problem uspawac i wbetonować trzepak ?
Proponuj jednak robić wszystko aby tego administratora zmienić. Dwa samochody czarnoziemu przywieźli i tak mydlą nam oczy, a w klatce 5 w garażu jak mechanizm zwalniający był zozpierniczony tak i jest i nikt sobie z tego nic nie robi.
Lipa lipa i jeszcze raz lipa.
Jesli ktoś z formułowiczów coś wie na tematy uchwał to nich cos pisze. Bo patrze że forum powoli umiera. Pozdrawiam.
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 18:53    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Hehe akurat to czy ziemi było 2 czy 4 to mało istotne, Proponuje skupić się np na tym ze chcąc wytrzepać dywan trzeba jeździć na inne osiedla bo u nas to jdynie na ogrodzeniu można, ale przeciez nie wypada, bo wszyscy jakąs tam kulture mamy. No nie Very Happy
A moze Tomaszu wiesz coś więcej na temat innych uchwał? Kiedy to ruszy ?
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 0:03    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

co ze szlabanem bo to chyba niekończąca się opowieść. Gdzie kiedy i czy w ogóle monitoring?
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 17:07    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Nowy szlaban będzie zamontowany tu gdzie obecnie, czy odrazu przy wjezdzie na osiedle?
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 22:19    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

PS. Kamerki mam nadzieje że jak już będą to takie że widać będzie dobrze, dzisiejsza technologia pozwala na zamontowanie dobrego sprzętu.
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 23:03    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Ok- technologia ale bramę w razie awarii można mechanicznie otworzyć!W przypadku braku bramy po co całe zamieszanie z odgrodzeniem się od niepowołanych osób?Jak szlaban to i tak każdy wejdzie niezauważony!
poli20 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Czw Cze 20, 2013 18:38
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 19:04    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Czyli plac zabaw będzie w tym samym miejscu, co jest??!!
Nie lepiej by było przenieść go w jakies inne miejsce jak najdalej od bloku?? Chyba, bedę zmuszona zmienić lokum, ponieważ nie mogę otworzyć okna w całym mieszkaniu, bo od rana do wieczora słyszę krzyki i placze dzieciaków. Nie wiem jak inni mieszkańcy, ale dla mnie jest to strasznie uciążliwe, te krzyki strasznie się niosą. Porażka... ;/
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 20:29    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Hehehe no jaja. Poli20 faktycznie musisz zmienić lokum. Hehehe no jaja.
Musisz napisac pismo do administracji żeby plac zabaw przenieść za ogrodzenie.


Ostatnio zmieniony przez tomek1979 dnia Thu Jun 20, 2013 20:31, liczba edycji: 1
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 20:29    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Ty jak byłaś mala to nie krzyczałaś pewnie, a swoim dzieciom będziesz kneblowała ustaSmile
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 21:07    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

hehe no rzeczywiscie straszny los....dzieci pod blokiem...co za 'dziwne' osiedle-ludzie tu maja dzieci!!!jak mieszkanie kupowalas to plac byl niewidoczny???ten twoj komentarz to porazka
poli20 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Czw Cze 20, 2013 18:38
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 22:37    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

Pierwszy raz w życiu mieszkam w bloku i naprawde mi to przeszkadza... Po prostu nie lubie dzieci. Tyle, nie kazdy musi być matką polką... I rzeczywiscie nie przemyslałam tej sprawy, mozna było kupic mieszkanie po innej stronie. Słyszałam ze plac zostanie przeniesiony i dlatego chciałabym sie spytac jak to jest. Ale widzę, ze tutaj nie można się odezwac i miec innego zdania niż wszyscy bo odrazu po tobie pojada...
muszlapentla 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 02, 2011 19:35
Posty: 29
Skąd: Białystok-Nowe Miasto

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 9:21    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

dziecko to człowiek posiadający takie same prawa jak inni - dorośli ludzie, ty masz prawo do picia piwa na bloku z kolegami z roku, których wpuszczasz na dach - a to przeszkadza mojemu dziecku w spaniu, a dzieci jak i ich rodzice mają prawo do darcia się na placu zabaw.....Smile przeprowadź się ale musisz wiedzieć, skoro wcześniej nie mieszkałaś w bloku, straszną prawdę - pod każdym blokiem krzyczą dzieci... kabum, zaskoczenie ??
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 11:25    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

poli20 napisał:
Pierwszy raz w życiu mieszkam w bloku i naprawde mi to przeszkadza... Po prostu nie lubie dzieci. Tyle, nie kazdy musi być matką polką... I rzeczywiscie nie przemyslałam tej sprawy, mozna było kupic mieszkanie po innej stronie. Słyszałam ze plac zostanie przeniesiony i dlatego chciałabym sie spytac jak to jest. Ale widzę, ze tutaj nie można się odezwac i miec innego zdania niż wszyscy bo odrazu po tobie pojada...
Pomysł przeniesienia placu zabaw z powodu własnej głupoty to nie jest odmienne zdanie...plany gdzie co będzie (w tym plac zabaw) były mniej więcej znane od samego początku więc nie bardzo rozumiem twojego rozżalenia - to tak jak wybrać mieszkanie obok drzwi wejściowych i windy i narzekać na hałas albo kupić mieszkanie na ostatnim pietrze i marudzić ze wysoko
agnieszek2468 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Cze 26, 2013 20:29
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Cze 26, 2013 21:19    Temat postu: Re: Informacja w skrzynkach od YP

A ja mam takie pytanie-kiedy nasze windy odpoczną od łobuzów?Jak będzie awaria?????
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama